Weselne zabawy

Weselnych zabaw w dzisiejszych czasach jest mnóstwo, jednak najczęściej decydujemy się na dj olsztyn. Na kilku krzesełkach sadza się kobiety, czasami dla zabawy nie tylko panie, ale i panów, a zadaniem pana młodego jest rozpoznanie swojej ukochanej najczęściej po odsłoniętym kolanie. Podobne zadanie ma oczywiście również panna młoda, jednakże ona ma obowiązek rozpoznać swego małżonka po nosie.

Oczywiście kwestia weselnych zabaw to tylko wyobraźnia wodzireja czy orkiestry, by nasze towarzystwo naprawdę dobrze się bawiło. Ich główny „blok” to oczywiście oczepiny w czasie, których nasi goście chcą się troszkę pośmiać, a czasem również odpocząć od tańców i jedzenia.

Wiele z nich ma dać odpowiedź jak długo młodzi będą ze sobą, ile będą mieli dzieci, czy najpierw urodzi się chłopiec, czy dziewczynka, itd. Ilu muzykantów tyle opcji zabaw. Jeżeli w czasie wesela gra zespół to głównie na nim spoczywa obowiązek organizacji wszelkich dodatkowych rozrywek, które najczęściej towarzyszą całej uroczystości, szczególnie, że bardzo często są związane z tańcem, lub śpiewem biesiadnym za stołami, gdzie szczególnie pomocny okazuje się niestety prawie już zapomniany dj olsztyn. Wówczas wszyscy goście się jednoczą i za stołami odchodzą dzikie śpiewy i przyśpiewki.